در حال بارگذاری ...

درباره ما

سی پال

 

 

سی پال ، سی رشته به هم تنیده ازهنرهای دستی ایرانی ست که همچون سی مرغ افسانه ای دل به راه آورده و هفت وادی عشق از سر می گذراند تا سیمرغ وار به پرواز در آید . سی پال درهر سفر خود پا به پای همراهان خویش می سپارد تا سوغات اش هنر دستان هنرمندان این مرز و بوم باشد .

درباره جشنواره سی پال

چیامد با اتکا به مدیریت فعال و در راستای اهداف خود با حمایت بنیاد ملی مد ولباس اقدام به طراحی و برگزاری جشنواره ای به نام سی پال با محوریت حمایت از تولید داخلی و طراحان ایرانی کرد .این جشنواره با هدف شناسایی، تشویق و حمایت فعالان این عرصه متولد شده تا این فرصت را برای خلّاقان مد و لباس ایجاد کند که در هرجایی که هستند با هر توانایی که دارند، با نگاه هنرمندانه و منحصر به فرد خود شجاعانه دست به طرّاحی و تولید محصولاتی بزنند که با تکیه به فرهنگ پوشش ایرانی – اسلامی، نیاز جامعه و جریان مد و لباس به سمت حمایت از تولید ملّی و کالای ایرانی رهنمون شود. اندیشه برگزاری جشنواره سی پال از ملاقات صدها طراح خلاق، فعالان کسب و کار و تولیدکنندگان داخلی شکل گرفت. گنجینه ای که بی شک معرفی، تشویق و حمایت از یکایک آنان در قالب جشنواره ای خلّاقیت محور می تواند راهگشای هنر- صنعت مد و لباس در ایران باشد. جشنواره سی پال در بهم رسانی طراحان و تولیدکنندگان و گسترش کسب و کارهای نوین و مشاوره برای اقدام وتقویت آنها برنامه ریزی شده است. ما بر آنیم که با حمایت و حضور فعالان مد و لباس در جشنواره سی پال، رقابتی سالم و مشارکتی سودمند را رقم بزنیم.

درباره کلوپ سی پال

ثبت موسسه چیامد بعنوان موسسه خلاق با موضوع توسعه دهنده  و منتور کسب و کارهای مد و لباس در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ،تقبل مسئولیت بیشتری را در بخش آموزش برای ما را به ارمغان دارد.
  طی دو سال برگزاری جشنواره سی پال هنرمندان زیادی از شهرهای متفاوت ایران در کارگاه های آموزشی جشنواره سی پال شرکت کردند. اکنون این الزام وجود دارد که این ارتباطات به شکل منسجم و هدفمندی برای رشد و پویایی هنرمندان شکل گیرد.

 اهداف تاسیس کلوب سی پال:
توسعه آموزش همگانی فعالان مد در بستر فضای آنلاین
آموزش و ایجاد فرصتی برای رشد جمعی کسب و کارهای فعالان مد کشور
برگزاری نشستهای تخصصی مد و لباس و توسعه کسب و کار
ایجاد فرصتهای اشتغالزایی، کارآفرینی و مشارکت
گفتمان در خصوص چالش های کسب و کارهای مد
 تشکیل یک گروه تخصصی  و حرفه ای و ارزش آفرینی برای آنها